ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
تصویر امنیتی *
Reload Captcha

[bt_iconbox style="icon-ontop-inside" title="گزارش عملکرد" title_color="#259b9a" icon="icon:bar-chart-o" icon_size="20" font_size="12" text_color="#c8c8c8" ]گزارش عملکرد کتابخانه در سال 1396 و 1397[/bt_iconbox]

book lib

 خدمات مرجع

خدمات مشاوره و جست‌وجوي اطلاعات از پايگاه اطلاعاتي كتاب‌شناختي و ديجيتال كتابخانه و ساير كتابخانه­‌ها و مراكز اطلاع‌رساني داخل كشور و ارائه نتايج كاوش به پژوهشگران به روش حضوري ارائه  مي گردد.

خدمات ديجيتال

كليه منابع اطلاعاتي ديجيتالي موجود در كتابخانه پژوهشگاه شامل كتب الكترونيكي (e-book)، مقالات، مجلات آنلاين و استانداردها، در كتابخانه ديجيتال سازمان‌دهي شده و از طريق سيستم نرم‌افزاري و شبكه رايانه‌اي پژوهشگاه، بدون محدوديت زماني و مكاني در دسترس عموم پژوهشگران و متقاضيان از هر ايستگاه شبكه قرار مي‌گيرد.

 

خدمات امانت

كليه منابع اطلاعاتي چاپي و ديجيتال موجود در آرشيو كتابخانه شامل كتاب، مجله، مقاله، گزارش پروژه و استاندارد، بر اساس آيين‌نامه و مقررات، به كليه اعضاي كتابخانه اعم از پژوهشگران پژوهشگاه و كتابخانه‌ها و ساير مراكز اطلاع‌رساني داراي تفاهم‌نامه همكاري، امانت داده مي‌شود.

بديهي است، جست‌وجو و تقاضاي موارد اماني توسط كليه متقاضيان از طريق غيرحضوري و سيستم نرم‌افزار تحت شبكه امانت كتابخانه از راه دور صورت مي‌گيرد و بلافاصله به تقاضاي ارسال‌شده از سوي متقاضي در سيستم امانت پاسخ داده و منبع اطلاعاتي توسط رابط كتابخانه به محل كار متقاضي تحويل مي‌شود. چنانچه منابع اطلاعاتي از سوي ساير كتابخانه‌ها و مراكز اطلاع‌رساني تقاضا شده باشد، بر اساس تفاهم‌نامه‌هاي همكاري اقدام مي‌شود.

 

مشاهده فعاليت اماني هر عضو

اعضاي كتابخانه مي‌توانند در صفحه اصلي جست‌وجوي كتابخانه در بخش سرويس‌هاي امانت، با استفاده از شماره عضويت و كلمه عبور در سيستم امانت، فعاليت‌هاي امانت خويش را مشاهده كنند.

 

خدمات دسترسي به اينترنت

تمامي پژوهشگران، دانشجويان و كارشناسان پژوهشگاه و ساير سازمان‌ها و شركت‌هاي صنعت نفت، مراكز تحقيقاتي و شركت‌هاي خصوصي مراجعه‌كننده به كتابخانه پژوهشگاه، بر اساس ضوابط و مقررات مندرج در آيين‌نامه در محل كتابخانه مي‌توانند از ايستگاه‌هاي كاري متصل به اينترنت و خدمات جست‌وجو و دريافت اطلاعات از ساير كتابخانه‌ها و مراكز استفاده كنند. اين خدمات به صورت رايگان و بر اساس نياز متقاضيان ارائه مي‌شود.

 

مطالعه و ارائه خدمات در محل كتابخانه

پژوهشگران مي­توانند همه روزه (غیر از پنج شنبه ها و روزهای تعطیل) از ساعت 30/8 الی 16 از امكانات و خدمات كتابخانه استفاده نمايند.

 خدمات تأمين منابع اطلاعاتي چاپي و ديجيتالي

- سفارش و خريدكتب و اشتراك مجلات داخلي و خارجي

- تهيه و تامین مقالات، كتب، استانداردها و ساير منابع اطلاعاتی (منابعی که در آرشيو كتابخانه موجود نبوده یا دسترسی آنلاین به آنها امکانپذیر نیست) بر اساس دریافت تقاضاي پژوهشگران از طریق ایمیل کتابخانه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و تهیه اين منابع در اسرع وقت و با کمترین هزینه توسط ناشرین، شرکتهای تامین منابع اطلاعاتی، تفاهم نامه های همکاری با كتابخانه‌ها، مراكز اطلاع‌رساني و شركت ‌هاي داخل و خارج از كشور

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت